KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9715393

nr 971 5393

Akvarell

Mattias Petterson, Fåglar, signerad, 24x36

Utrop:

400 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 juli 2015
kl 18:54:23